Odzyskiwanie danych w korzystna droga.


złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze programy do odzyskiwania danych na Androida

Android programy do odzyskiwania danych będzie najlepszym zakładem, jeśli szukasz, aby zapisać usunięte lub utracone pliki z telefonu z systemem Android. Zapytają Cię, gdzie chciałbyś zapisać odzyskane pliki. Po wybraniu lokalizacji, program do odzyskiwania danych przystąpi do przywrócenia utraconych plików do telefonu.

Wiertło tarczowe

Disk Drill to potężne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android, które są zakorzenione. Będzie skanować urządzenie, aby znaleźć wszelkie utracone lub usunięte pliki, i pokaże, czy te pliki są możliwe do odzyskania. Możesz zapisać odzyskane pliki na komputerze lub przenieść je do urządzenia z systemem Android za pomocą połączenia USB.

To narzędzie obsługuje ponad 400 typów plików, w tym formaty obrazów, audio, wideo i dokumentów. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu. Można również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem, co zapewni, że otrzymasz dokładny plik, którego potrzebujesz. To zajmie najmniej czasu możliwe dla Ciebie, aby odzyskać swoje dane.

Disk Drill może uzyskać dostęp do zakorzenionych urządzeń z systemem Android i odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej i magazynu kart SD. Jego potężne algorytmy odzyskiwania danych zapewniają wysokiej jakości i niezawodne wyniki. Możesz nawet odzyskać utracone lub usunięte dane po resecie fabrycznym lub innej utracie danych. Najlepszą częścią jest to, że jest bezpłatny.

Oprócz odzyskiwania danych, Disk Drill jest również zbudowany w celu ochrony danych. Oferuje wbudowane funkcje ochrony danych, w tym Recovery Vault, który przechowuje metadane plików. Posiada również funkcję tworzenia kopii zapasowych bajt po bajcie. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed pobraniem ich na komputer.

Podczas korzystania z Disk Drill, można wybrać dysk, aby odzyskać dane. Jego minimalistyczny projekt jest łatwy w użyciu nawet dla osób nietechnicznych. Możesz pobrać oprogramowanie z jego strony internetowej i zainstalować je na swoim komputerze. Po zainstalowaniu powinien być gotowy do użycia.

Disk Drill jest bardzo elastyczny i zapewnia wiele opcji odzyskiwania plików. Posiada możliwość pracy z dyskami flash USB, kartami SD oraz wymiennymi dyskami twardymi. Program obsługuje ponad 400 formatów plików, a zaawansowane algorytmy pozwalają mu odzyskać dane nawet ze sformatowanych dysków. Co więcej, jest również kompatybilny z iPhone’ami i iPadami.

Kolejną dobrą rzeczą w tym programie jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych plików. Posiada również funkcję Deep Scan, która skanuje cały dysk w celu przywrócenia utraconych plików. Obsługuje również macierze RAID, Core Storage i Fusion Drives. Posiada minimalistyczny interfejs użytkownika i oferuje darmową ochronę danych.

Tenorshare UltData

Dzięki Tenorshare UltData for Android można łatwo odzyskać usunięte pliki Androida, w tym zdjęcia, filmy i wiadomości WhatsApp. Ta aplikacja obsługuje również szeroki zakres typów plików, w tym pliki audio, dokumenty i kontakty. Oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie i pokaże Ci typy plików, które może odzyskać.

Korzystanie z oprogramowania jest bezpieczne i pomoże Ci przywrócić prawie wszystkie utracone dane w ciągu kilku minut. Obsługuje wiele urządzeń i może odzyskać dane zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Program obsługuje również Google Drive, konta Wi-Fi i kalendarze. Interfejs jest łatwy w użyciu, a do jego obsługi nie będziesz musiał przyswajać skomplikowanej wiedzy technicznej.

Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Nie wymaga dostępu do roota i odzyska usunięte pliki bezpośrednio z urządzenia. Obiecuje również, że nie udostępni danych żadnym innym platformom, więc jest bardzo bezpieczny w użyciu. Interfejs programu jest łatwy do zrozumienia, a wszystkie najważniejsze funkcje są umieszczone z przodu. Możesz szybko przeskanować 1000+ plików za pomocą tej aplikacji, a także odzyskać usunięte wiadomości, zdjęcia i inne.

UltData for Android to jedno z najlepszych dostępnych obecnie narzędzi do odzyskiwania danych androidowych. Ten program jest bezpłatny do pobrania i będzie skanować swoje urządzenie w poszukiwaniu wszelkich utraconych danych. Po zakończeniu skanowania, można wybrać, które pliki chcesz przywrócić. Można nawet wybrać, aby przywrócić usunięte pliki, używając ostatniego pliku kopii zapasowej.

Tenorshare UltData for Android data odzyskuje różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy, wiadomości WhatsApp i dokumenty. Może również przywrócić utracone dokumenty i pliki z pamięci wewnętrznej. W przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych, ten program nie wymaga dostępu root. Może również odzyskać utracone dokumenty, w tym te z WhatsApp Business, bez kopii zapasowej.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężne oprogramowanie, które pozwala odzyskać prawie wszystkie rodzaje plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie kontaktów, wiadomości WhatsApp, zdjęć, filmów, wiadomości tekstowych, historii połączeń i zewnętrznych kart pamięci. Jest to program typu freeware, który działa na kompatybilnych wersjach systemu Windows. Możesz pobrać wersję próbną przez 30 dni, aby przetestować jego funkcje. Jednak po zakończeniu próby, powinieneś kupić zarejestrowaną wersję, aby użyć jej na swoim telefonie.

FonePaw Android Data Recovery jest dostarczany z szybkim samouczkiem, który nauczy Cię, jak korzystać z oprogramowania. Możesz określić typy plików, które chcesz odzyskać, a następnie wybrać je z listy. Możesz również wybrać odzyskanie usuniętych kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń i załączników. Pozwoli Ci również na podgląd plików multimedialnych i obrazów przed ich zapisaniem. Możesz nawet wybrać skanowanie ukrytych plików tylko.

Inną ważną cechą FonePaw jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych plików z karty SD. Ta funkcja jest pomocna, jeśli kopia zapasowa nie powiodła się lub kopia zapasowa została uszkodzona lub wymazana. Jednakże, wewnętrzne karty pamięci w telefonach z systemem Android nie są możliwe do odzyskania. Jeśli martwisz się o utratę ważnych danych, FonePaw Android Data Recovery może pomóc. To oprogramowanie jest dostępne zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac i może odzyskać pliki z urządzeń z systemem Android. Aby przetestować jego możliwości, możesz pobrać darmową wersję próbną. Wersja próbna ma ograniczone funkcje, ale pozwala na przeglądanie usuniętych danych.

Program FonePaw został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu. Może nawet pomóc Ci odzyskać usunięte pliki po resecie fabrycznym. Wiele osób przypadkowo resetuje swoje telefony bez czytania drobnego druku, a następnie odkrywa, że straciło dane. FonePaw działa, aby zapobiec tego typu sytuacjom w przyszłości.

Jako dodatkową korzyść, obsługuje szeroką gamę typów plików. Obsługuje najnowsze wersje urządzeń iPhone, Android i Windows. Można również przywrócić aplikacje do przesyłania wiadomości innych firm.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to potężne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania usuniętych plików ze smartfonów z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie usuniętych plików w wielu formatach, w tym zdjęć, kontaktów, muzyki i filmów. Pozwala również selektywnie tworzyć kopie zapasowe i przywracać dane. Jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika i można odzyskać dane za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ten program może odzyskać usunięte pliki z różnych typów urządzeń z systemem Android, w tym urządzeń Samsung.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android jest dostępne dla użytkowników systemów Mac OS i Windows PC. Jest to kompleksowe i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych, które może przywrócić usunięte i utracone dane z urządzeń z systemem Android. W przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych, nie wytrze urządzenia ani nie usunie danych na telefonie. Kolejną zaletą FoneLab Android Data Recovery jest to, że jest kompatybilny ze starszymi wersjami Androida.

Po zainstalowaniu FoneLab for Android wyświetli monit o wybranie rodzaju plików, które chcesz odzyskać z urządzenia z systemem Android. Jest on kompatybilny z praktycznie wszystkimi plikami telefonu. Musisz jednak pamiętać o zakorzenieniu swojego urządzenia, aby móc korzystać z FoneLab Android Data Recovery. Ponadto ważne jest, aby użyć bezpiecznego i niezawodnego narzędzia do rootowania.

Podczas korzystania z FoneLab Android Data Recovery ważne jest, aby wybrać odpowiedni model urządzenia z systemem Android. Jeśli nie masz dostępu root, będziesz musiał włączyć debugowanie USB, zanim program będzie działał na Twoim urządzeniu. Po zakończeniu tego kroku FoneLab wyświetli listę usuniętych plików. Wybierz te, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij przycisk „Odzyskaj”. Będziesz musiał również wybrać ścieżkę do zapisania danych. Wreszcie, FoneLab to potężny kawałek oprogramowania, który może odzyskać dane z urządzeń z systemem Android.

FoneLab Android Data Recovery może być używany na tabletach, standardowych urządzeniach mobilnych i odzyskanych kartach SD. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje danych, w tym usunięte wiadomości i wiadomości tekstowe. Może również zapisać zdjęcia i filmy. Obsługuje również eksport plików do wielu innych formatów, w tym PDF, Word, Excel, PPT i ZIP.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]