Odzyskiwanie danych firma na ratunek.


złamany pendrive odzyskiwanie danych AnyMP4 Android Data Recovery For Mac

AnyMP4 Android Data Recovery

Jeśli straciłeś ważne dane z urządzenia z systemem Android, możesz je odzyskać dzięki AnyMP4 Android Data Recovery for Mac. Możesz pobrać ten program za darmo, podłączyć urządzenie z Androidem do komputera i odzyskać usunięte dane za pomocą kilku kliknięć. Możesz również użyć tego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych multimediów i dokumentów.

Czasami system lub ekran urządzenia z systemem Android może zostać uszkodzony i nie można już z niego korzystać. Ten problem może sprawić, że będziesz się martwić o dane przechowywane na urządzeniu. Na szczęście dostępne są narzędzia do naprawy tych uszkodzonych lub zamrożonych urządzeń z systemem Android. AnyMP4 Android Data Recovery może naprawić twój telefon i odzyskać dane.

Jedną z największych zalet AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest jego kompatybilność z niemal wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Program obsługuje najnowszą wersję Androida 8.0, a nawet może odzyskać dane z kart SD i smartfonów. Jego zdolność do odzyskiwania usuniętych plików pozwala selektywnie odzyskać pliki, które chcesz. Ponadto jest bardzo szybki i będzie szybko skanować telefon, aby odzyskać pliki, których potrzebujesz.

Aby pobrać i zainstalować AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w pliku instalacyjnym. Po zainstalowaniu kliknij dwukrotnie ikonę programu, aby go uruchomić. Aby zarejestrować się w programie, wprowadź swój adres e-mail i kod rejestracyjny. W menu Pomoc pojawi się opcja umożliwiająca rejestrację. Jeśli nie możesz się zarejestrować, kliknij opcję Register w prawym górnym rogu interfejsu programu.

AnyMP4 Android Data Recovery to także dobry wybór dla użytkowników, którzy utracili dane w telefonie z powodu przypadkowego usunięcia lub problemów z oprogramowaniem. Program jest łatwy w użyciu i skanuje urządzenie z Androidem, aby znaleźć pliki do odzyskania. Program posiada również intuicyjny interfejs i przyzwoity zestaw narzędzi. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, nie wymaga specjalistycznych ustawień lub trybu debugowania USB do skanowania telefonu.

Oprogramowanie obsługuje również kopię zapasową iOS na Androida. Ponadto oferuje inne potężne funkcje, w tym konwersję HEIC i kopię zapasową kontaktów. Możesz nawet wykonać kopię zapasową danych telefonu na komputerze lub innym urządzeniu bez ich utraty.

AirMeet

Airmeet to platforma do zarządzania wirtualną społecznością, która umożliwia menedżerom społeczności organizowanie wirtualnych wydarzeń, konferencji, warsztatów i innych. Platforma zapewnia realistyczne doświadczenie sieciowe i posiada bezpłatny plan i płatny plan dla większych wydarzeń. Aby zapobiec potencjalnym problemom z bezpieczeństwem, Airmeet stosuje standard szyfrowania HTTPS lub WSS (SSL/TLS).

EaseUS MobiSaver for Android Technician

EaseUS MobiSaver to potężne i skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać utracone lub usunięte dane w wielu formatach. Jest również kompatybilny z różnymi markami Androida. Użytkownicy mogą używać EaseUS MobiSaver do odzyskiwania danych, zdjęć, filmów, dokumentów i innych. Oprogramowanie może odzyskać dane, które zostały utracone lub usunięte z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia, ataków wirusów, awarii aktualizacji systemu i problemów z kartą SD.

EaseUS MobiSaver posiada prosty i intuicyjny interfejs. Użytkownicy mogą korzystać z programu na swoich telefonach bez rootowania i instalowania dodatkowego oprogramowania. Darmową wersję programu na Androida można pobrać ze strony internetowej. Nie posiada on żadnych wirusów ani błędów i może pomóc w odzyskaniu utraconych lub usuniętych plików z systemu Android.

EaseUS MobiSaver jest kompatybilny z Android OS 2.3 i wyżej. Może również odzyskać dane z Android OS 4.0, 4.2, 4.3 i 4.4. Pozwala również użytkownikom na podgląd i wybór odzyskanych plików, umożliwiając ich edycję według własnego uznania.

EaseUS MobiSaver obsługuje urządzenia z systemem Android oraz iPhone’y i może odzyskać dane zarówno z wewnętrznej jak i zewnętrznej pamięci masowej. Oprogramowanie obsługuje również komunikatory KIK. Posiada również dożywotnie wsparcie techniczne. Może odzyskać notatki, zdjęcia, historię połączeń i zakładki Safari.

EaseUS MobiSaver to popularny program do odzyskiwania danych, który został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników systemów Android i iOS. Ma on jednak kilka ograniczeń. Bardziej skuteczną opcją przywracania utraconych plików jest iMyFone D-back dla systemu iOS i Android. Jest łatwy w użyciu i może odzyskać ważne pliki w ciągu kilku minut.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać każdy rodzaj danych z urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia, wiadomości tekstowe, wiadomości WhatsApp, historię połączeń i wiele innych. Program współpracuje również z zewnętrznymi kartami pamięci. Oznacza to, że możesz odzyskać dane ze swojego urządzenia, nawet jeśli nie jest ono zrootowane.

Wykrywa urządzenie z systemem Android i pozwala wybrać, jakie typy danych chcesz odzyskać. Na przykład, będzie skanować swój telefon i kartę SD, aby zlokalizować usunięte kontakty, zdjęcia, wiadomości i dokumenty. Jednak program może zająć trochę czasu na skanowanie i analizę danych, więc będziesz musiał być cierpliwy i pozwolić mu wykonać swoją pracę.

Oprogramowanie obsługuje ponad sześć tysięcy modeli telefonów i działa na systemach operacyjnych od 2.3 do 9.0. Za pomocą FonePaw można nawet odzyskać dane z martwego lub niereagującego urządzenia. Program obsługuje nawet aplikacje do obsługi wiadomości innych firm, co czyni go doskonałym wyborem do odzyskiwania usuniętych danych.

Możesz pobrać program FonePaw Android Data Recovery na swój komputer PC lub Mac. Wykorzystuje on przetwarzanie równoległe do skanowania systemu plików Twojego urządzenia i przywracania danych utraconych w wyniku działania wirusów, usunięcia lub problemów z routingiem. Odzyskuje nawet usunięte zdjęcia i filmy. Dzięki wysokiej prędkości odzyskiwania danych FonePaw Android Data Recovery jest doskonałym narzędziem do przywracania utraconych plików Androida. Możesz wypróbować go za darmo przez 15 dni i sprawdzić, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Możesz również użyć FonePaw do odzyskania danych z telefonu, jeśli zapomniałeś hasła. Może również pomóc w znalezieniu telefonu, jeśli został skradziony lub zgubiony. Oprogramowanie pozwala na zdalne odzyskanie utraconych danych i ochronę urządzenia przed fizycznymi uszkodzeniami. Nie musisz być geniuszem technicznym, aby korzystać z FonePaw.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]