Odzyskiwanie danych jaka skuteczność? i jakie są należności.


złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

W przypadku przypadkowego usunięcia ważnego pliku z telefonu z systemem Android, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wyłączenie telefonu i zaprzestanie używania go do przechowywania nowych danych. Jest to ważne, ponieważ nowe przechowywanie danych może nadpisać usunięte pliki. Może się to zdarzyć, gdy nagrywasz wideo, aktualizujesz aplikacje lub pobierasz nowe rzeczy. Jest to jeden z głównych powodów, dla których usunięte dane w telefonie są tracone na stałe.

Recoverit

Recoverit Android data recovery pomaga przywrócić utracone dane na telefonie. Oprogramowanie skanuje Twoje urządzenie i wyświetla wszystkie pliki, które udało się odzyskać. Możesz przeszukać pliki, wyświetlić ich podgląd, a następnie przywrócić dowolne z nich. Aby to zrobić, po prostu kliknij lewym przyciskiem myszy pliki i naciśnij przycisk „Odzyskaj”.

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i posiada te same funkcje co wersja dla Windows. Możesz wyświetlić podgląd plików przed ich zeskanowaniem. Bardzo zalecane jest wykonanie kopii zapasowej danych przed próbą ich odzyskania. To oprogramowanie jest również dostępne dla użytkowników komputerów Mac i jest równie skuteczne.

Recoverit Android data recovery to popularny i niezawodny program, który może odzyskać usunięte pliki z telefonu lub zewnętrznej karty SD. Obsługuje wiele formatów plików i jest w stanie odzyskać utracone dane nawet po sformatowaniu, przywróceniu ustawień fabrycznych lub wystąpieniu błędu systemu operacyjnego. Recoverit jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami urządzeń pamięci masowej i działa ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Android.

Recoverit to darmowy program, który pozwala na odzyskanie utraconych plików. Wersja próbna programu oferuje ograniczoną liczbę skanów, natomiast wersja płatna pozwala na nieograniczone odzyskiwanie danych. Oferuje również cztery plany płatności. Darmowa wersja ma pewne ograniczenia, ale nadal jest to doskonały wybór, jeśli szukasz potężnego rozwiązania do odzyskiwania danych.

Recoverit Android data recovery free software posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest kompatybilny z tysiącami urządzeń z systemem Android. Funkcja podglądu programu pozwala na podgląd plików, które chcesz odzyskać. Może również odzyskać utracone pliki z różnych scenariuszy, w tym awarii oprogramowania, ataków wirusów i innych.

EaseUS MobiSaver

Jeśli szukasz darmowej aplikacji do odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych, powinieneś rozważyć EaseUS MobiSaver. Ten program to potężne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Będziesz musiał skonfigurować debugowanie USB w swoim telefonie i wybrać tryb USB „Media device”. Gdy już to zrobisz, możesz podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnie będziesz musiał zainstalować sterownik USB na komputerze. Upewnij się również, że ponownie uruchomisz program, a także zaktualizujesz go, aby zapobiec jakimkolwiek problemom.

Oprogramowanie jest zaprojektowane tak, aby było intuicyjne, a instrukcje na ekranie są łatwe do wykonania. Będziesz w stanie odzyskać pliki w ciągu kilku minut. Warto jednak zauważyć, że trzeba będzie rootować telefon, aby korzystać z wersji Android oprogramowania.

EaseUS MobiSaver to najlepsza opcja do odzyskiwania usuniętych plików na urządzeniach z systemem Android. Odzyska pliki z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia, ataku wirusa i niewłaściwej obsługi. Możesz również przywrócić usunięte kontakty i pliki multimedialne, a także więcej. Jest to proste i niedrogie narzędzie, które może pomóc w odzyskaniu utraconych danych na smartfonie.

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Należy upewnić się, że poziom baterii wynosi co najmniej 20%. Po podłączeniu, oprogramowanie EaseUS MobiSaver for Android rozpocznie skanowanie folderu urządzenia. Po jego zakończeniu możesz wybrać dane, które chcesz odzyskać.

EaseUS MobiSaver jest również świetny do odzyskiwania plików z kopii zapasowych iTunes. Zanim zaczniesz, musisz zainstalować oprogramowanie na komputerze, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Po zainstalowaniu, EaseUS MobiSaver automatycznie wykryje wszelkie kopie zapasowe na twoim urządzeniu. Kliknij na kopię zapasową, którą chcesz odzyskać, a zobaczysz listę plików, które można odzyskać.

FoneLab

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android FoneLab to doskonałe narzędzie do przywracania utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i ma wiele różnych funkcji. Możesz go używać do odzyskiwania danych z praktycznie każdego urządzenia z systemem Android, w tym telefonów, które zostały złamane, zgubione lub skradzione. Aby skorzystać z tego programu, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i włącz debugowanie USB. Gdy oprogramowanie rozpozna telefon, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Korzystanie z FoneLab jest łatwe, a projekt oprogramowania zorientowany na klienta jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny. Posiada pasek boczny z przyciskami nawigacyjnymi oraz skategoryzowane i uporządkowane pliki dla łatwego dostępu. Jest kompatybilny z Mac OS X 10.7 i Windows X i wymaga niewiele miejsca na dysku i zasobów procesora. Jest w 100% bezpieczny.

To oprogramowanie pozwoli Ci odzyskać utracone dane z telefonów i tabletów z systemem Android. Jest w stanie odzyskać dane nawet z telefonów, które doznały przypadkowych warunków, w tym pękniętych ekranów lub uszkodzeń wodnych. Będzie nawet przywracać dane z akcesoriów takich jak karty SD, które można wykorzystać jako alternatywną kopię zapasową dla utraconych danych. Może być również używany do tworzenia kopii zapasowych danych na urządzeniu z systemem Android i przywrócić dane, które zostały przypadkowo usunięte.

Aiseesoft’s FoneLab android data recovery software może również uratować utracone dane z kart SD. Może zapisać utracone dane z urządzeń z systemem Android i kart pamięci, które zostały przypadkowo usunięte, uszkodzone lub wytarte w czystości. Przywróci również usunięte pliki w przypadku ataku wirusa lub uszkodzenia urządzenia.

Wiertło tarczowe 4

Profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych, takie jak Disk Drill dla Androida, może pomóc w przywróceniu utraconych danych. Program jest przeznaczony do uzyskiwania dostępu do wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Posiada również wbudowane funkcje ochrony danych. Dzięki Disk Drill możesz przywrócić usunięte pliki, a nawet odzyskać dane po przywróceniu ustawień fabrycznych. Program ma niezawodne algorytmy odzyskiwania danych, które przywrócą utracone pliki.

Obsługuje zarówno szybkie skanowanie, jak i głębokie skanowanie. Głębokie skanowanie wymaga więcej czasu, ale przyniesie lepsze rezultaty. Aplikacja oferuje również filtry, które pomogą Ci wyświetlić podgląd i wybrać dane. Może odzyskać dane z wielu różnych nośników pamięci, w tym zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Aplikacja działa zarówno na komputerach Mac, jak i Windows.

Disk Drill jest niezwykle elastyczny. Możesz wybrać spośród tysięcy plików do odzyskania. Możesz filtrować te pliki i wybrać lokalizację do odzyskiwania. Korzystanie z tego samego dysku jako urządzenia do odzyskiwania może spowodować uszkodzenie plików i nadpisanie danych. Na szczęście Disk Drill pozwala wybrać dysk, który chcesz przeszukać.

Kolejną cechą Disk Drill jest możliwość wstrzymania procesu skanowania. Chociaż zakończenie skanowania może zająć trochę czasu, zawsze można wznowić proces skanowania później. Ponadto przed kontynuacją można wykonać kopię zapasową wyników skanowania. W ten sposób, jeśli musisz przywrócić usunięte pliki, nie musisz się martwić o ponowne skanowanie danych.

Disk Drill to bardzo potężne narzędzie, które jest niedrogie i łatwe w użyciu. Może odzyskać utracone lub usunięte dane z różnych nośników pamięci, w tym kart SD i dysków twardych. Może nawet odzyskać dane z podłączonych urządzeń.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]