Odzyskiwanie danych wizytówki etycznego serwisu.


złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i straciłeś dane na nim, musisz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte pliki. Oprogramowanie zapewnia Ci graficzny interfejs, który ułatwia odzyskiwanie usuniętych plików. Może również obsługiwać problemy z utratą danych, które mogą być doświadczane na urządzeniu. Czasami, twoje urządzenie może mieć awarię lub czarny ekran może pojawić. To oprogramowanie pomoże Ci odzyskać utracone dane z uszkodzonego urządzenia.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane z telefonu lub tabletu z systemem Android, możesz być w stanie je odzyskać za pomocą freeware. W przeciwieństwie do płatnego oprogramowania, freeware nie wymaga instalacji ani zakupu. To oprogramowanie przywróci usunięte pliki i media z telefonu lub tabletu. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pomaga w nawigacji i odzyskiwaniu danych bez żadnych trudności.

Możesz użyć darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte zdjęcia i inne pliki. Jest bezpieczny w użyciu i nie zawiera żadnych złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek. Ponadto nie będzie wykradać twoich informacji. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wyświetlić i wyświetlić podgląd usuniętych danych.

Aby użyć darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida, najpierw włącz debugowanie USB na urządzeniu z Androidem. Następnie będziesz musiał zezwolić na uruchomienie oprogramowania na swoim urządzeniu. Następnie powinieneś zezwolić aplikacji na dostęp „Super User” na swoim urządzeniu. Po wykonaniu tych czynności możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i kliknąć przycisk Dalej. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, program zeskanuje i wyświetli je na ekranie podglądu. Gdy jesteś zadowolony z wyników, możesz wybrać, które z nich zachować, a które odrzucić.

Dobry darmowy program do odzyskiwania danych android pozwoli Ci również odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte. Pliki te są domyślnie przechowywane w folderze archiwum. Folder ten jest automatycznie usuwany po 30 dniach, ale niektóre modele telefonów z systemem Android nie mają tego folderu. Większość z tych programów oferuje dwa różne tryby odzyskiwania plików: Quick Recovery i Deep Recovery. Deep Recovery to świetny sposób na odzyskanie usuniętych plików z telefonów z systemem Android.

Wymaga trybu debugowania USB

Jeśli szukasz narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android, najpierw musisz włączyć tryb debugowania USB w swoim telefonie. Ta funkcja jest dostępna w Ustawieniach, O urządzeniu i infomacji o oprogramowaniu. Po włączeniu debugowania USB, możesz podłączyć telefon do komputera.

Włączenie trybu debugowania USB w telefonie jest kluczowe dla odzyskania usuniętych danych. Musisz jednak pamiętać, aby wyłączyć go po użyciu. Na szczęście istnieje kilka metod, których możesz użyć, aby naprawić ten problem i odzyskać swoje pliki. W zależności od typów plików, które chcesz odzyskać, możesz użyć tych samych metod, aby przywrócić usunięte dane z urządzenia z systemem Android lub karty pamięci.

Włączenie trybu debugowania USB jest dość proste – wystarczy podłączyć telefon do komputera za pomocą adaptera OTG lub myszy. Po podłączeniu, otwórz aplikację Ustawienia. Wybierz „Opcje programisty”, a następnie „Debugowanie USB”. Kliknij „OK”, aby potwierdzić ustawienie.

Tryb debugowania USB jest niezbędny dla wielu funkcji systemu Android, w tym zarządzania danymi. Ale czasami ten tryb może być trudno dostępny na Samsung Galaxy lub innym telefonie z Androidem. Jeśli szukasz sposobu na odzyskanie danych z Samsung Galaxy, będziesz musiał użyć programu, który umożliwia ten tryb.

Tryb debugowania USB jest niezbędny zarówno dla programistów, jak i power userów. Odblokowuje on wiele przydatnych sztuczek. Najlepiej włączyć debugowanie USB, gdy jest potrzebne i wyłączyć je, gdy nie jest używane. To będzie chronić swoje urządzenie i zachować go bezpieczne.

Odzyskuje usunięte zdjęcia

Skasowane zdjęcia można odzyskać z telefonu z systemem Android za pomocą darmowego narzędzia do odzyskiwania danych. Program przeskanuje telefon w poszukiwaniu usuniętych zdjęć, a następnie wyświetli je na komputerze. Alternatywnie możesz przywrócić usunięte zdjęcia z galerii telefonu za pomocą Google Drive. Aby to zrobić, będziesz musiał zainstalować aplikację Google Drive na urządzeniu z systemem Android.

Najpierw będziesz musiał skonfigurować ustawienia przechowywania zdjęć w swoim telefonie. Na przykład, jeśli masz telefon Samsung, będziesz chciał się upewnić, że masz zainstalowaną odpowiednią aplikację w telefonie. Aplikacja Galeria firmy Samsung pozwoli Ci zachować usunięte zdjęcia przez 30 dni. Po tym czasie jednak zdjęcia te są trwale usuwane z telefonu, więc będziesz musiał działać szybko, aby je odzyskać.

Dobrą wiadomością jest to, że większość urządzeń z systemem Android będzie zapisywać zdjęcia w pamięci wewnętrznej. Jeśli usunąłeś jakieś zdjęcia z rolki aparatu, możesz je odzyskać za pośrednictwem galerii w telefonie. Proces ten może być dość prosty. Jednak będziesz musiał rootować swój telefon i włączyć debugowanie USB, aby wykonać ten proces.

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na rootowanie telefonu, możesz spróbować użyć darmowego narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android. Pamiętaj jednak, aby przed użyciem programu wyłączyć dane komórkowe i Wi-Fi. W przeciwnym razie będziesz nadpisywać usunięte zdjęcia. Oznacza to, że zanim wykonasz jakiekolwiek operacje odzyskiwania, będziesz musiał najpierw wykonać kopię zapasową zdjęć.

Odzyskuje usunięte filmy

Jeśli przypadkowo usunąłeś wideo w telefonie, możliwe jest jego odzyskanie za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Programy te mogą odzyskać dane zarówno z wewnętrznej pamięci masowej, jak i z zewnętrznego magazynu kart SD. Mogą one odzyskać różne typy danych, w tym zdjęcia i filmy. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod odzyskiwania, programy te są bezpieczne i zachowają Twoją prywatność.

Po pierwsze, upewnij się, że masz kopię zapasową swojego telefonu. Dzięki temu unikniesz utraty ważnych danych w telefonie. Ponadto, jeśli masz kopię zapasową, będziesz miał większe szanse na odzyskanie usuniętych filmów z telefonu. Jeśli zsynchronizowałeś swój telefon przed przypadkowym usunięciem, możesz użyć kopii zapasowej, aby przywrócić usunięte dane.

Następnie należy pobrać darmowy program do odzyskiwania danych z systemu Android. Programy te są bardzo proste i intuicyjne. Zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, więc nie musisz być ekspertem, aby z nich korzystać. Najlepsze jest to, że te programy mają również opcję podglądu, która pozwala zobaczyć, jakie pliki można odzyskać.

Jeśli nadal nie możesz zlokalizować swoich filmów na telefonie, możesz użyć Google Drive, aby je przywrócić. Ta aplikacja jest dostępna za darmo i można ją pobrać bezpośrednio z Google. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że filmy są przechowywane w różny sposób na różnych urządzeniach z systemem Android, więc będziesz musiał zapoznać się z instrukcją obsługi urządzenia, aby dowiedzieć się, gdzie są one przechowywane.

Odzyskuje usunięte wiadomości tekstowe

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomość tekstową, możliwe jest jej odzyskanie. Na szczęście telefony z systemem Android mają oprogramowanie do odzyskiwania. Możesz pobrać go na komputer i wykonać głębokie skanowanie, aby znaleźć usuniętą wiadomość. Po znalezieniu wiadomości, wybierz ją i naciśnij przycisk „Odzyskaj”. Następnie oprogramowanie prześle ją do komputera.

Pobranie programu do odzyskiwania danych na Androida nie jest trudne i możesz go używać za darmo. Istnieje kilka aplikacji dostępnych online, które mogą pomóc Ci odzyskać usunięte wiadomości z urządzeń z systemem Android. Te aplikacje mają przyjazne dla użytkownika interfejsy i są w 100% bezpieczne. Są one również kompatybilne z wieloma różnymi urządzeniami z systemem Android. Kiedy pobierasz aplikację na swój komputer, musisz upewnić się, że jest ona kompatybilna z Twoim urządzeniem.

Korzystanie z darmowej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych może pomóc w odzyskaniu usuniętych wiadomości tekstowych z urządzeń z systemem Android. Aplikacje te działają dobrze z wieloma mobilnymi systemami operacyjnymi i zawierają bezpłatną wersję próbną. Musisz jednak być świadomy ryzyka związanego z przywracaniem danych z kopii zapasowej. Przede wszystkim nie zapominaj o regularnym wykonywaniu kopii zapasowych. Dostawcy usług telefonii komórkowej zwykle przechowują wiadomości tekstowe przez kilka dni, a nawet miesięcy.

Inną metodą jest przywrócenie kopii zapasowej urządzenia z systemem Android z Google Drive. Jednak ta metoda jest skuteczna tylko wtedy, gdy najpierw wykonasz kopię zapasową telefonu za pośrednictwem Google Drive. Gdy już to zrobisz, możesz przywrócić utracone wiadomości tekstowe. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz to zrobić, możesz również wykonać kopię zapasową zawartości telefonu za pośrednictwem aplikacji do tworzenia kopii zapasowych. Ta opcja pozwoli również zachować wszelkie inne wiadomości, które usunąłeś ze swojego urządzenia z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]