Odzyskiwanie danych jako plan firmy po uszkodzeniu.


złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Istnieje wiele różnych opcji oprogramowania do odzyskiwania danych Android, a każdy z tych programów oferuje różne poziomy odzyskiwania. Niektóre są przyjazne dla użytkownika, podczas gdy inne są złożone. Wybór najlepszego programu zależy od Twoich ograniczeń czasowych i zaplecza technicznego. Na przykład, możesz chcieć szybsze oprogramowanie, jeśli jesteś w pośpiechu, aby odzyskać swoje pliki. Jeśli masz więcej czasu do stracenia, może warto rozważyć wolniejsze oprogramowanie z prostszym interfejsem użytkownika. Będziesz także chciał zdecydować, czy chcesz prosty proces odzyskiwania lub coś bardziej skomplikowanego.

RecoverGo

RecoverGo to przydatne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z systemu Android. Obsługuje zarówno zakorzenione, jak i niezakorzenione urządzenia i odzyskuje wszystkie typy plików. Musisz najpierw włączyć tryb debugowania USB na swoim urządzeniu, zanim będziesz mógł rozpocząć proces odzyskiwania. Może to zająć kilka minut, więc upewnij się, że nie blokujesz telefonu podczas skanowania narzędzia.

RecoverGo może odzyskać usunięte pliki i zdjęcia z pamięci wewnętrznej lub karty SD. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Jest całkowicie bezpieczny i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Kolejną zaletą jest to, że pozwala na tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą kabla USB. Korzystanie z RecoverGo pozwoli Ci przywrócić usunięte pliki bez narażania bezpieczeństwa telefonu.

To oprogramowanie oparte na systemie Windows jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami i smartfonami. Obsługuje ponad 6 000 różnych modeli Androida. Jest również niedrogi w porównaniu z innymi aplikacjami do odzyskiwania danych z Androida. Użytkownicy chwalą RecoverGo za łatwość użycia i prostotę. Podczas gdy darmowa wersja jest podstawowa, płatna wersja odblokowuje zaawansowane funkcje.

RecoverGo jest dostępny dla Windows, Mac i Linux i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte zdjęcia, wiadomości tekstowe, muzykę, filmy, historię połączeń i wiele innych. Jest również kompatybilny z zewnętrznymi kartami pamięci. Możesz również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Jest bezpłatny do pobrania i używania, ale będziesz musiał zapłacić subskrypcję, jeśli chcesz dożywotnie aktualizacje.

RecoverGo Android data recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Jest przeznaczony do odzyskiwania plików, które zostały przypadkowo usunięte. Możesz nawet wyświetlić podgląd i wybrać konkretne pliki do przywrócenia. Ma dobrze zaprojektowany interfejs i bezbłędny tryb odzyskiwania.

iMyFone D-Back

Jeśli kiedykolwiek straciłeś jakieś ważne dane na telefonie z Androidem, iMyFone D-Back może pomóc odzyskać utracone pliki. Wspiera on również odzyskiwanie kopii zapasowych Google. Program jest przeznaczony do przywracania danych z dowolnego telefonu z systemem Android. Użytkownicy innych urządzeń z systemem Android mogą również korzystać z tego oprogramowania, aby przywrócić swoje utracone dane.

To proste, ale potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które obsługuje ponad 11 typów plików Android. Użytkownicy mogą odzyskać swoje kontakty, kalendarze, wiadomości, pliki multimedialne, dokumenty i inne. To oprogramowanie zawiera funkcję podglądu dla podglądu odzyskanych danych przed wyeksportowaniem go. Jest bezpieczny w użyciu i nigdy nie zaszkodzi Twojemu urządzeniu.

Program może również odzyskać dane z pamięci flash, pamięci wewnętrznej, karty SD i karty TF. Działa na niezakorzenionych i zakorzenionych Androidzie i może eksportować dane do komputera. Jego funkcje sprawiają, że jest to lepszy wybór niż Tenorshare. Może nawet przywrócić dane z Google Drive.

Może również odzyskać usunięte filmy i pliki multimedialne z urządzeń z systemem Android. Obsługuje również urządzenia z systemem Android, w tym smartfony, które zostały zakupione przed wydaniem systemu operacyjnego Android. I może również odzyskać kontakty, dzienniki połączeń i wiadomości WhatsApp. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi głównymi markami i modelami urządzeń z systemem Android, a także może odzyskać usunięte dane w trzech prostych krokach.

Oprogramowanie androidowe iMyFone D-Back może pomóc w odzyskaniu utraconych danych telefonu, w tym usuniętych wiadomości WhatsApp, nagrań głosowych i filmów. Użytkownicy mogą również przywrócić utracone dokumenty i naklejki. To oprogramowanie obsługuje 11 typów odzyskiwania danych Androida i jest przyjazne dla użytkownika. Możesz nawet odzyskać dane z uszkodzonych telefonów za jego pomocą.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to program, który pomoże Ci odzyskać utracone pliki i ustawienia z telefonu z systemem Android. Aby to zrobić, musisz włączyć debugowanie USB w swoim telefonie. Jeśli nie masz włączonej tej opcji na swoim telefonie, możesz odblokować Opcje Dewelopera i włączyć funkcję „Debugowanie USB”. Gdy już to zrobisz, możesz zainstalować Jihosoft Android Phone Recovery na komputerze z systemem Windows lub Mac.

Oprogramowanie można pobrać bezpłatnie. Jest dostępne w kilku językach, w tym francuskim, niemieckim, hiszpańskim i angielskim. Najnowsza wersja została wydana 10 czerwca 2022 roku. Jihosoft Android Phone Recovery jest kompatybilny z systemem Windows, Mac i Linux. Jego deweloperem jest Jihosoft, a z programu korzystali użytkownicy w ponad dziewięciu krajach.

Interfejs użytkownika aplikacji jest prosty i nieskomplikowany. Pokazuje zeskanowane pliki w kategoriach i pozwala na podgląd interesujących Cię danych. Możesz podglądać zdjęcia, filmy, dokumenty i inne pliki. Możesz również wybrać pliki, które chcesz odzyskać i wyeksportować je do różnych formatów plików.

Jihosoft Android Phone Recovery jest łatwy w użyciu, ale powinieneś upewnić się, że masz włączony tryb debugowania USB na swoim urządzeniu z Androidem przed wypróbowaniem go. Gdy to zrobisz, program wykryje urządzenie z Androidem i wyświetli monit o rozpoczęcie skanowania. Po zidentyfikowaniu urządzenia z Androidem, możesz wybrać typy plików do skanowania.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, będziesz musiał podłączyć telefon do komputera. Zostaniesz poproszony o włączenie debugowania USB w telefonie. Po pomyślnym rozpoznaniu urządzenia, program Doctor for Android wyświetli interfejs programu. Następnie będziesz musiał wybrać typy danych z dostępnych opcji. Następnie kliknij przycisk „Dalej”.

RecoverLab

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverLab for Android posiada prosty, ale potężny interfejs graficzny. Program pomaga odzyskać usunięte pliki, znaleźć utracone zdjęcia i naprawić inne problemy związane z utratą danych. Odzyskuje nawet pliki z uszkodzonych lub zaciemnionych urządzeń z Androidem. Po pobraniu oprogramowania, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i włącz tryb „Mass Storage”. Oprogramowanie będzie następnie skanować swoje urządzenie i znaleźć wszelkie usunięte pliki na urządzeniu. Gdy już znajdzie dane, możesz wybrać, aby zapisać je na swoich kontach Dropbox lub Google Drive.

RecoverLab for Android data recovery jest kompatybilny z różnymi telefonami z systemem Android, w tym Samsung, LG, OnePlus, Huawei i Sony. Może skanować pamięć wewnętrzną i karty SD. Program obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Posiada również interfejs użytkownika, który pozwala na podgląd i selektywne odzyskiwanie danych. Jednak RecoverLab do odzyskiwania danych z Androida może być nieco powolny w skanowaniu urządzenia, więc bądź cierpliwy podczas próby odzyskania danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest w 100% bezpieczne w użyciu. Nie uszkodzi ani nie nadpisze żadnych istniejących danych. Gwarantuje również całkowitą prywatność. Żadne osoby trzecie nie będą miały dostępu do Twoich danych. Ta aplikacja odczytuje tylko dane na Twoim urządzeniu, co czyni ją bezpiecznym wyborem dla wrażliwych danych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych gwarantuje również, że nikt inny nie uzyska do nich dostępu.

Inną wspaniałą cechą RecoverLab do odzyskiwania danych z Androida jest jego zdolność do podglądu odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Pozwala użytkownikom wybrać dane, które chcą przywrócić i wybrać lokalizację do ich zapisania. Co więcej, obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]